Díky za vzpomínky - Cecelia Ahern

6. ledna 2018 v 10:00 | Terry
Původní název: Thanks for the Memories
Autor: Cecelia Ahern
Počet stran: 340
Datum vydání: 2009
Rok vydání originálu: 2008
Nakladatelství: BB Art
ISBN: 978-80-7381-489-2

Hodnocení Terry:*****
Hodnocení Tess: ****Anotace

Dva osudy lidí z opačných konců světa
Joyce Conwayovou pronásledují zvláštní vzpomínky - v duchu vidí uzoučké dlážděné uličky v Paříži, kterou nikdy nenavštívila. A noc co noc se jí zdá o neznámé blonďaté dívence. Tento pocit pokračuje i po propuštění z nemocnice, kde bojovala o život po strašlivé nehodě. Zůstala naživu, ale její manželství se po této události ocitlo v troskách.

Justin Hitchcock je rozvedený, opuštěný nepokojný muž. Po příjezdu do Dublinu, kde má přednášet o umění, se stane dárcem krve. Jednoho dne Justin dostane košíček muffinů s lístkem, na kterém je napsáno pouze jediné slovo: Díky. Zakrátko následují další pozornosti. Justin se rozhodne neznámého odesílatele vypátrat a výsledky tohoto pátrání mu navždy změní život.Filmové zpracování
*

Naše hodnocení

Terry - "Připravte si balení kapesníčků! Slzy smíchu vám potečou proudem! :D Vtipné, čtívé - prostě úžasné oddechové čtení!"

Tess - " Knihu jsem četla opravdu dlouho, ale nebylo to tím, že kniha nebyla čtivá, ale tím, že jsem neměla vůbec řádný čas, což mě mrzelo, protože mě kniha hned od začátku bavila. Nicméně si myslím, že autorka předvídatelný konec až moc natahovala. Klidně to mohla zkrátit o pět kapitol a všichni mohli žít šťastně až do smrtí. Každopádně se i tak jedná o krásnou knihu, u které se zasmějete a odpočinete si. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama